DESIGN LOCK

Vstupné zdarma
Neděle, 23. Září 2018 (All day)

Od 10 do 17 hodin. 

Přijďte podpořit českou kreativitu, něco si vyrobit, originálního koupit, výtečně se najíst a skvěle se pobavit s celou rodinou na první roztocký hand-made market v neděli 23. 9. 2018 od 10:00 do 17:00 na zámek v Roztokách u Prahy. 

DESIGN LOCK je místem setkání kreativních lidí s chutí tvořit, ale i těch, jež originalitu vyhledávají a dokáží ji také ocenit. Návštěvníkům nabídne rozsáhlou škálu výrobků (hračky, módu pro malé i velké, knížky, bytové doplňky, šperky, kabelky, pamlsky a v neposlední řadě i přírodní kosmetiku pro děti i dospělé), ale vždy s důrazem na kvalitu.

Roztocký zámek a jeho okolí je jen několik minut cesty z Prahy a jako oblíbený cíl nedělních výletů je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které zde budou moci v přátelské atmosféře strávit celý den. Vedle stánků vybraných výrobců na ně bude čekat originální doprovodný program (loutkové divadélko, dětská jóga, DJ), řada workshopů (aranžérský kurz, výroba netoxické kosmetiky, náramků z minerálních kamenů, loutek a pod. ) a stejně tak i zajímavé a pestré občerstvení.

Více na: 

Facebook: https://www.facebook.com/Designlock/ 

Instagram: https://www.instagram.com/designlock_/

 

Partneři DESIGN LOCKU: 

                        

 

     

 

Galerie