Správce depozitáře – dokumentátor

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, příspěvková organizace, přijme pracovníka na pozici správce depozitáře – dokumentátor.

Náplň práce

správa víceoborových depozitářů historických a etnografických sbírek

vedení základní evidence sbírek, zajišťování agendy zápůjček a výpůjček

vedení a koordinace počítačové databáze sbírek

koordinace agendy Centrální evidence sbírek (pověřený pracovník)

provádění fotodokumentace sbírkových předmětů

Požadavky

středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

schopnost pečlivé a zodpovědné práce, formulační preciznost

znalost práce s výpočetní technikou

organizační schopnosti

přehled o problematice správy a evidence muzejních sbírek výhodou

schopnost práce s fotografickou technikou výhodou

Nabízíme

pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou

finanční ohodnocení dle platných mzdových tarifů, po zapracování osobní ohodnocení

místo výkonu práce Roztoky

5 týdnů dovolené, stravenky

zahájení pracovního poměru nejdříve od ledna 2020

Přihláška musí obsahovat doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis a platný výpis z rejstříku trestů.

Přihlášky včetně požadovaných příloh zasílejte v písemné podobě do 10. prosince 2019 na adresu Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, příspěvková organizace, Zámek č. 1, 252 63 Roztoky.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vypisovanou pozici neobsadit a právo rozhodnout o tom, že z přihlášených uchazečů (splňujících požadované kvalifikační podmínky) nebude na pozici nikdo vybrán.
Termín ukončení: dokud nebude nalezen vhodný kandidát.

Pro případné další informace se obracejte na adresu muzeum@muzeum-roztoky.cz

Odesláním životopisu berete na vědomí, že Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, příspěvková organizace, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 shromažďuje, zpracovává a uchovává Vaše osobní údaje pod dobu jednoho roku, za účelem administrace přijetí vhodného uchazeče na vypisovanou pozici.