Festival Léto na zámku

Úterý, 21. Červen 2022
Soubor Tisková zpráva41.56 KB

Festival Léto na zámku divadlo, tanec, koncerty a doprovodné programy

V parku roztockého zámku se bude od 23. do 28. června 2022 konat festival Léto na zámku. Na programu jsou představení Divadla Na Fidlovačce a Divadla A. Dvořáka Příbram, koncerty N.O.H.A. a k výročí 65 let od založení muzea VOICES a taneční akrobatická show Losers Cirque Company. Pro nejmladší návštěvníky jsou připravena dětská představení a doprovodný program k výstavě Včela, cesta do včelího města a k nově otevřené archeologické expozici ARCHEVITA – Stopami věků.

Program:

The Loser(s) – novocirkusové představení Losers Cirque Company / 23. června od 20 hod.
VOICES – koncert k výročí 65 let od založení muzea / 24. června od 20 hod.
Famílie – komedie Divadla Na Fidlovačce / 25. června od 20 hod.
N.O.H.A. – koncert drum and bass a world music / 26. června od 20 hod.
Limonádový Joe – představení Divadla A. Dvořáka Příbram / 28. června od 20 hod.

Program pro děti:

Den v letní vile – doprovodný program věnovaný expozici Život v letovisku aneb jak se jezdilo do Roztok na letní byt – dílny, kuličkový turnaj, výuka charlestonu, speciální prohlídky / 24. června od 15 hod.
Princezna koloběžkaLiduščino divadlo / 25. června od 14:30 hod.
Den s Archevitou – doprovodný program věnovaný nové archeologické expozici – komentované prohlídky (také pro dospělé návštěvníky) a archeologické workshopy / 25. června
Mami, už tam budem? – divadlo Minor / 26. června od 14:30 hod.
Den se Včelou – doprovodný program k výstavě Včela, cesta do včelího města – komentované prohlídky, včelí dílny, soutěž o nejkrásnější včelí kostým / 26. června

Festival se koná v rámci Středočeského kulturního léta díky podpoře Středočeského kraje.
Více k programu ZDE, vstupenky on-line na webu muzea https://shop.muzeum-roztoky.cz/ticket/category/24.

Kontakt: Markéta Urfusová, tel.: 774 836 463, e-mail: urfusova@muzeum-roztoky.cz
Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, Zámek 1, 252 63 Roztoky
www.muzeum-roztoky.cz, otevřeno: středa – neděle 10 – 18 hod.

Leto na zamku