Intimní příběhy z ráje / VYPRODÁNO

Nádvoří zámku
Pátek, 19. Červenec 2019 - 20:00 - 22:30

Vstupné: 100,- Kč

Děkujeme za Váš zájem, lístky jsou vyprodané.

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, Středočeský kraj a Studio Bouře Vás srdečně zvou na divadelní představení

INTIMNÍ PŘÍBĚHY Z RÁJE

Hrají:
Anděl: Robert Jašków
Lilith: Jitka Ježková
Eva: Kateřina Sedláková
Adam: Michal Slaný

Intimní příběhy z ráje jsou úsměvnou komedií, vtipnou a zajímavou vizí Edenu, ve které se jemným humorem odhalují detaily soužití mezi muži a ženami. Ukazuje Ráj, v němž mohla být na pár chvil akceptována perspektiva existence svobodné ženy s vlastními názory, jako rovnocenné partnerky muže. Pointa zůstává viset ve věčné otázce co bylo, je a bude?
„Některé hebrejské legendy říkají, že před Evou existovala jiná žena. Bájná Lilith, stvořená z hlíny současně s Adamem. Ta ho po krátké době opustila, protože chtěla požívat rovnosti se svým manželem“.
Premiéra Intimních příběhů byla realizována v Barceloně v sedmdesátých letech minulého století.

Jaime Salom: Intimní příběhy z ráje
překlad: Hedvika Fabiánová
režie: Jana Janěková
scéna: Marie Blažková
kostýmy: Alena Schäferová
choreografie: Ivana Kloubková

Vstupné: 100,- Kč
Předprodej od 28. 6. 2019: pokladna muzea - tel.: 233 029 060, pokladna@muzeum-roztoky.cz / UPOZORNĚNÍ: Od 1. 7. do 7. 7. 2019 bude probíhat předprodej pouze na pokladně muzea a to z důvodu dovolené v Rám proArt (Helena Chvojková - Pasparty a rámy), Tyršovo náměstí 427, Roztoky

Představení se koná za každého počasí.

Divadelní představení se koná v rámci Roztockého kulturního léta, nad kterým převzala záštitu hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová.