Den indické kultury 2019 - Festival Dváraka

Zámecký park
25.5.2019 - 26.5.2019 10:00 - 16:45

Srdečně Vás zveme na 5. ročník akce "Den indické kultury 2019 - Festival Dváraka"

A co Vás na této akci čeká?

NA PÓDIU se střídá tradiční indická hudba s mantrami a písněmi dávné Indie. Každou hodinu je patnáctiminutové vystoupení profesionální tanečnice (nebo tanečnic) chrámového tance Bharata Nátjam, jež je druhem umění. Také se dozvíte něco ze studnice védské (staroindické) moudrosti a kultury.
WORKSHOPY: Kurzy vaření indicko-vegetariánských jídel, malování hennou, malování na obličej dětem i dospělým, zkoušení oblékání sárí (praktický oděv pro ženy), atd. Pro muže ve věku od 4 do 104 let bude možnost střelby z luku, dále galerie s názvem Starobylé Védy, a opět přijede i mnich, který bude ukazovat tradiční chrámový obřad "Árati".
PRO DĚTI bude opět velký skákací hrad, tvorba mandal z písku a mnoho tématických her pro kluky i holky.
STÁNKY s jídlem a pitím, zdravé bio-obchůdky, farmářské výrobky, orientální obchůdek s krásným indickým zbožím, atd.
Na festivalu Dváraka 2019 se i letos budete moci svézt na indickém velbloudovi !!!
VEZMĚTE SI S SEBOU DEKU, park je travnatý a členitý a hodí se na piknik.

Vstupné: dospělí 50,- Kč, děti do 15-ti let 30,- Kč, děti do 3 let zdarma

Více informací najdete na www.festivaldvaraka.cz

PDF icon Program190.64 KB
Den indické kultury 2019 - Festival Dváraka