Roztocký masopust 2019

Roztoky
Sobota, 16. Únor 2019 - 12:00 - 23:00

Srdečně Vás zveme na věhlasný roztocký masopust!

Průvod mezi nebem a zemí, údolím a vrchem, minulostí a budoucností vyráží opět za svou královnou. Maškary se setkají na roztockém zámku, spojí s Únětickými a Suchdolskými tancem na pláni Holého vrchu a zakončí svou cestu zábavou v pravém a nefalšovaném vyhřívaném šapitó.

• 11.00 Půjčování masek – Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy
  • 12.00 Bohaté dění na zámku, tj. ve Středočeském muzeu
  • 14.30 Průvod Roztokami se zastavením na náměstí a na okraji Roztok směrem na Únětice
  • 16.20 Setkání průvodů na Holém vrchu, kolové tance
  • 18.00 Masopustní zábava v šapitó v Roztokách-Žalově

Podrobný program ZDE.

Doprava

• Autobusy mezi Roztokami a Úněticemi: S velkou pravděpodobností pojede opět speciální masobus 359, spojující obě obce.
  • Vlakem z Prahy: Linky S4 a S41 z Masarykova nádraží / Prahy-Holešovic / Prahy-Podbaby jsou pro cestu z Prahy nejlepší volbou. Středočeské muzeum je kousínek od zastávky Roztoky u Prahy. A v rozumné vzdálenosti od šapitó je i zastávka Roztoky-Žalov.
  • Autobusem z Prahy: Autobus 340 a 350 jezdí z Dejvické. Nedoporučujeme jej, je velké riziko, že se do něj nevejdete.
  • Autem: Autem nejezděte, máte-li jinou možnost.

Další informace naleznete také na Facebooku

Masopust pořádá SDRUŽENÍ ROZTOČ, z. s.

Roztocký masopust 2019
Program Roztockého masopustu 2019