Strašidelný pohádkový les

areál zámku
10.11.2018 - 11.11.2018 13:00 - 15:45

Strašidelné bytosti budou na děti číhat v Roztokách u Prahy

Je tady podzim a doba, kdy ze svých brlohů vylézají jen ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Společnost Velká dobrodružství pro vás připravila na sobotu 10.11.2018  od 13 – 16 hodin speciální Strašidelný pohádkový les. Na krátké trase zámeckým parkem na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka Mecháčka a kdo nasytí Ptáka Noha? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa  začíná u vchodu do zámku a vstupné je 70 Kč za osobu.

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

Strašidelný pohádkový les