Velikonoční otevírání ateliéru Zdenky Braunerové

23.3.2024 10:00 - 17:30

Vstupenky na prohlídku ateliéru a workshop Ptáčci jako malovaní můžete zakoupit ZDE.

Po zimní přestávce se opět otevírá ateliér malířky Zdenky Braunerové (1858 – 1934). Přijďte si prohlédnout místo s jedinečnou atmosférou, kde tvořila jedna z našich nejvýznamnějších umělkyň přelomu 19. a 20. století, a nechte se inspirovat jejími díly. Po celý den budou probíhat komentované prohlídky ateliéru a výtvarné workshopy, které přinesou trochu jara do vašeho domova a budou bavit i děti. Pod vedením zkušených lektorek si vyzkoušíte malování na sklo nebo si vytvoříte vlastní leporelo ateliéru.

10.00 – 17.30 | Komentované prohlídky ateliéru s průvodcem
10.00 a 15.00 | Speciální komentovaná prohlídka s kurátorkou Mgr. Marcelou Šášinkovou
POZOR! Kapacita prohlídek je omezená, doporučujeme proto zakoupit vstupenky s předstihem na pokladně nebo on-line na webu muzea ZDE.

10.00 – 17.30 | Výtvarné workshopy
"Ptáčci jako malovaní" - malování na sklo s jarními a velikonočními motivy | 250,- Kč (vstupenku na workshop můžete zakoupit ZDE). V ceně workshopu je zahrnutý materiál (skleněné dekorace, barvy aj.), zkušené lektorky (které poradí, jak na to) a také vstupné do ateliéru. Konkrétní čas prohlídky ateliéru si rezervujte pouze na pokladně muzea (osobně v otevírací době muzea, telefonem 420 233 029 060 nebo mailem pokladna@muzeum-roztoky.cz), NIKOLIV online na webu muzea, abyste neplatili vstupné zvlášť. 
"Otevři ateliér" – tvorba trojrozměrného papírového leporela | v ceně vstupenky na prohlídku ateliéru

Akce bude probíhat v areálu Braunerova mlýna, kde se nachází i ateliér Zdenky Braunerové - Riegrova 5, 252 63 Roztoky. 
 

Galerie: 
Velikonoční otevírání ateliéru malířky Zdenky Braunerové
Plakát_Velikonoční otevírání ateliéru Zdenky Braunerové