DESIGN LOCK Podzim

4.9.2022 10:00

Roztocký design & handmade market s originální autorskou módou, šperky, kosmetikou, doplňky a skvělým streetfoodem.

DESIGN LOCK je místem setkání kreativních lidí s chutí tvořit, ale i těch, jež originalitu vyhledávají a dokáží ji také ocenit. Návštěvníkům nabídne rozsáhlou škálu výrobků (hračky, módu pro malé i velké, knížky, bytové doplňky, šperky, kabelky,  pamlsky a v neposlední řadě i přírodní kosmetiku pro děti i dospělé), ale vždy s důrazem na kvalitu. 

V září to bude už 5 let od prvního DESIGN LOCKU a tak budeme trochu slavit. Čeká vás nabitý doprovodný program se spoustou zábavy pro malé i velké. Přijďte si užít pohodovou atmosféru a nakoupit originální produkty přímo od výrobců na design a hand made market, který se bude konat v neděli 4. září od 10 do 17 hodin na zámku v Roztokách u Prahy. 

DESIGN LOCK market má v Roztokách už svou tradici a koná se pravidelně za podpory města a ve spolupráci se Středočeským muzeem. Díky tomu je vstup pro všechny zdarma. Na zámek do Roztok se snadno dostanete pražskou MHD, zastávky autobusu a vlaku jsou hned vedle zámku (vlak 15 min. z Masarykova nádraží, autobus 10 min. z Dejvic), nebo samozřejmě autem.

Foto Jan Žirovnický

Galerie: 
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky
Zámek Roztoky