PŘESUNUTO na 5. 9._KARIBSKÁ NOC Tradición | Carisma | Day Suaréz

5.9.2021 18:30

Vstupné 200,- Kč

VSTUPENKY ZDE

Z důvodu nepřízně počasí jsme nuceni večerní program přesunout na neděli 5. 9. od 18:30. Doufáme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na vás.

VAŠE MUZEUM

Divácky nesmírně vděčný program plný latinskoamerické hudby a tance. Taneční skupina TRADICIÓN vznikla v roce 2002 spojením skvělých tanečníků z Kuby, Brazílie, Dominikánské republiky, Konga, Angoly, Kypru, Velké Británie a samozřejmě těch nejlepších z pražské taneční salsa scény i celé České republiky. Soubor kromě vlastních vystoupení pravidelně spolupracuje s celou řadou známých osobností české hudební scény.

Program Karibské noci zahájí ve 14 hod. divadelní představení pro děti.

Po celé odpoledne včetně večera bude v parku připraven bohatý výběr občerstvení a delikates.

PODMÍNKY VSTUPU NA VEČERNÍ PROGRAM

V rámci bezpečnostních opatření proti COVID-19 musí návštěvníci splnit jednu ze tří podmínek (písemné potvrzení):

– 14 dní od ukončeného očkování

– Do 180 dnů od prodělání onemocnění COVID-19

– Negativní antigenní test ne starší 48 hod. nebo negativní PCR test ne starší 6 dní

Image icon Karibská noc2.06 MB
SAMBA QUEENS