Léto na zámku / food & art festival

od 13 hod. otevření stánků s občerstením

ve 14 hod. dětské představení

od 20 hod. večerní představení - vstup do parku pouze s platnou vstupenkou

V rámci Středočeského kulturního léta jsme připravili třídenní food & art festival Léto na zámku. Program každého dne zahajuje ve 13 hod. otevřením stánků s lahůdkami a širokým výběrem občerstvení z dané destinace a pokračuje ve 14 hod. představením pro děti a doplněn o workshopy. Od 20 hod. bude v zámeckém parku program pokračovat večerní produkcí:

• FRANCOUZSKÝ VEČER – úterý 24. 8. koncert Radky Fišarové
  • BRITSKÝ VEČER – středa 25. 8. Jistě, pane premiére!
  • KARIBSKÁ NOC – čtvrtek 26. 8. latinskoamerická hudba a tanec

FRANCOUZSKÝ VEČER

24. 8. 2021

Malá pocta velké Edith / Rendez-Vous

Zpěvačka Radka Fišarová uvádí kultivovaný česko-francouzský koncertní program, který představí v působivých kulisách zámeckého parku. Repertoár koncertu je položen na nestandardních aranžích francouzských a českých šansonů. Základ francouzských skladeb patří slavným písním Edith Piaf a dalším francouzským interpretům, jako např. Charles Aznovour či Mireille Mathieu. Program je významně doplněn českými autorskými písněmi a šansony v kombinaci s muzikálem.

BRITSKÝ VEČER

25. 8. 2021

Jistě, pane premiére!

Satirická komedie podle úspěšného pokračování slavného „britcomu" z prostředí vysoké politiky. Vláda je v krizi a premiér Jim Hacker má problém. Je třeba zachránit před krachem zemi, Evropu, ale především svou pozici. Tajemník kabinetu Sir Humphrey Appleby má plán... Komedie Divadla Bez zábradlí v Karlem Heřmánkem v hlavní roli.

KARIBSKÁ NOC

26. 8. 2021

Divácky nesmírně vděčný program plný latinskoamerické hudby a tance. Taneční skupina TRADICIÓN vznikla v roce 2002 spojením skvělých tanečníků z Kuby, Brazílie, Dominikánské republiky, Konga, Angoly, Kypru, Velké Británie a samozřejmě těch nejlepších z pražské taneční salsa scény i celé České republiky. Soubor kromě vlastních vystoupení pravidelně spolupracuje s celou řadou známých osobností české hudební scény.