Činoherní studio Bouře | Jenom život

4.8.2020 - 5.8.2020 20:00 - 21:45

Jednotné vstupné: 150,- Kč. Rezervace vstupenek pouze na www.ticketon.cz

Činoherní studio Bouře | Jenom život

Úterý 4. 8. 2020 od 20 hodin v zámeckém parku Středočeského muzea v Roztokách u Prahy

Bystrá komedie Veronique Olmi se špičkovými dialogy dává vyniknout dvěma hereckým osobnostem. Manželé Igor Bareš a Antonie Talacková se potkávají na jednom jevišti, kde rozehrají napínavý příběh o jednom setkání „po letech“. Sam a Marion totiž bývali manželé.
Je večer a do Marionina bytu nečekaně vpadne promoklý a zraněný Sam, více jak deset let se neviděli. Počáteční starost o Samovo zdraví i fascinující setkání po takové době rychle vystřídá hašteření těch dvou, které zřejmě kdysi bylo důvodem k jejich rozchodu. Celý tento příběh ale končí naprosto dojemným, až bizarním happy endem.

Režie: Jaromír Janeček
Překlad: Jaromír Janeček
Hrají:
Marion: Antonie Talacková
Sam: Igor Bareš
… ještě někdo: Michal Hnátek / Antonín Týmal

Jednotné vstupné: 150,- Kč

Předprodej vstupenek na www.ticketon.cz

Na místě bude možné zakoupit občerstvení. Vstup na místa bude divákům umožněn od 19.30 hodin. Kapacita sezení na lavicích je omezená, doporučujeme proto návštěvníkům vzít si s sebou deku.

www.agenturaappart.cz
www.muzeum-roztoky.cz